Pozdravljeni!

Pravkar smo končali s 3. ŠOLSKIMI ŠPORTNIMI IGRAMI, ki smo jih organizirali v času aktivnosti v oddelkih podaljšanega bivanja na POŠ Pristava pri Mestinju. Letos smo k stalnim disciplinam (hoja s hoduljami, skoki s kolebnico, košarka – meti na koš, golf – patanje) dodali še dve novi in atraktivni igri FOOT GOLF in DISK GOLF.

HODULJE KOLEBNICA KOŠARKA GOLF FOOTGOLF DISKGOLF

Na igre se je prijavilo 29 tekmovalcev od 1. do 5. razreda. Vsi so se v teh vročih dneh odlično odrezali in prejeli pohvalo s čokolado. Za tiste najbolj vztrajne, pa je šola poskrbela še za zanimive in uporabne nagrade. Čestitamo vsem udeležencem iger za vztrajno športno aktivnost in športno vedenje.

Spodaj smo vam v dveh fotogalerijah pripravili še nekaj zanimivih fotografij, ki prikazujejo vse udeležence v akciji in zaključek iger s podelitvijo pohval in nagrad.   Vabljeni k ogledu.

Vse fotografije je posnel učenec 4. razreda Martin Kamenšek s tabličnim računalnikom iPad.

Učitelji v OPB:
Saša Kolar, prof.