+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Likovno izražanje otroka je prirojena sposobnost, notranja danost in moč, ki se je ni mogoče naučiti samo s pomočjo družbenega okolja. Likovno izražanje je odraz dogajanja v njegovi zavesti glede na sposobnost zaznavanja, predstav, doživljanja in razumevanja okolja. Knjiga pa posreduje tudi spoznanja, da lahko otrok v likovnem izdelku predstavi še več kot to, kar ve ali vidi v svojem okolju.

…Knjiga opisuje najpomembnejše dejavnike spodbudnega okolja in pozitivne vidike družinskega življenja z gledišča in pristopa pozitivne psihologije. Priporočam jo ne samo svetovalnim delavcem, vzgojiteljem in vsem, ki strokovno delajo z otroki, temveč tudi staršem, ki jim bo v veliko spodbudo in pomoč.

Dr. Janez Musek

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)