+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Predstavljajte si svet brez ljudi, ki so spretni pri delu z rokami. Kako bi zmogli brez njihovega znanja? V kakšni zagati bi bili!
Preprosto rečeno, obrtniki so nepogrešljivi.

Knjiga je posvečena radovednim popotnikom in je zabaven vir osnovnih podatkov o pomembnejših mestih na svetu. Predstavlja nam najlepša mesta, mesta ki segajo v nebo, starodavna mesta in edinstvena mesta. Preverite!

Knjiga prinaša številne barvne fotografije in zanimive podatke o živalih ter več kot 30 zabavnih dejavnosti, ki ti približajo čudovit svet žuželk.

Misli Ivana Cankarja iz sto leposlovnih in drugih spisov ter pisem, ki jih je zbrala Marjeta Zorec.
“Prvo in poglavitno, kar otrok zahteva od tebe in kar mu moraš dati, pa je spoštovanje. Kadar se ti zdi otroško početje nespametno in  brezkoristno, tedaj premisli, da se zdi otroku tvoje početje še mnogo nespametnejše in brezkoristnejše.”
Moje življenje

Slikovita knjiga, v kateri je prepoznati kar 44 različnih čustev.
“Veseli se dobrih čustev, kadar pa začutiš slaba, jih preženi, da ti bo bolje.”
Toda vsa čustva in občutki, so čisto tvoji.

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)