Petošolci POŠ Pristava pri Mestinju so se v četrtek in petek poslovili od svojih učiteljic ter ostalih otrok, saj jeseni začnejo obiskovati matično šolo. Dneva so nam popestrili z dramsko igro, petjem in plesom. Člani dramskega krožka so zaigrali v dveh igrah. Najprej so se predstavile petošolke in četrtošolke z igro o zelo radovedni sovi pisateljice Svetlane Makarovič. Nato so samo petošolci zaigrali pravljico Julie Donaldson, o strašni pošasti, ki živi v gozdu in se pusti pretentati majhni miški. Video obeh predstav je ustvaril petošolec Aljaž Strašek, lahko si ga ogledate na povezavi TUKAJ.

V petek pa so nas učenci 5. c razreda povabili na šolsko igrišče, nam zaplesali dva plesa in rekli nasvidenje!