V sredo, 16. 1. 2019 smo na naši šoli gostili del angleške redakcije Radia SI. Pri nas sta Korab Jorgacieski in Lidija Petkovič  s skupino učencev 5., 7., 8. in 9. razreda snemala zabavne uganke ugibanja besed v angleščini, ki bodo predvajane na frekvencah Radia SI v oddaji Back to school.

Prvi posnetek, kjer sta še na obisku v RTV Centru v Mariboru besedo opisovala Miha in Gustav, je bila na sporedu 22. 1. 2019 ob 14.20 uri na radijski frekvenci 102.8.

Ostale uganke, ki so jih sestavili naši učenci, boste lahko poslušali ob torkih in četrtkih ob približno 14.20 prav tako na frekvencah Radia SI.

Vse posnetke bomo objavili tudi na šolski spletni strani.

Vabljeni, da prisluhnete oddaji in poskušate ugotoviti opisano besedo. Z malo sreče lahko dobite nagrado Radia SI.

Miha in Gustav opisujeta prvo besedo

Martina in Sabina opisujeta najljubšo besedo