+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, v osnovnih šolah vzgojno-izobraževalno delo izvaja prilagojeno in sicer:

  • učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli kot običajno,
  • učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Pouk na daljavo se bo izvajal po obstoječem urniku. Za pouk na daljavo vsi učenci že uporabljajo enotne komunikacijske kanale: MS Teams, videokonferenco Zoom in Arnesovo e-pošto. Z učenci smo dorekli tudi pravila e-komuniciranja.
Če bodo imeli učenci kakršnekoli težave s komunikacijsko tehnologijo, lahko pokličete v šolo ali pišete razredniku, da se dogovorimo o nadaljnjih ukrepih.

O spremembah vas bomo skladno s sprejetimi ukrepi Vlade RS sproti obveščali.

Ostanite zdravi.

Vodstvo šole.

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)