Skoči na glavno vsebino

PROJEKT CAREER TREE (CaT)

Na Kadisu skupaj z mednarodnimi partnerji v sklopu projekta Career Tree (CaT)  soustvarjajo in razvijajo novo psihodiagnostično orodje, ki bo pomagalo mladim pri načrtovanju njihove karierne poti.
Psihološki test je multidimenzionalen, saj v enem testu uporabnik odgovarja na vprašanja, povezana s sedmimi različnimi dimenzijami: poklicni interesi, vrednote, osebnostne lastnosti in temperament, kognitivne sposobnosti, kompetence in podjetniška usmerjenost. Uporabnik po opravljenem testu prejme osebno poročilo kot tudi seznam poklicev, ki najbolj ustrezajo njegovim lastnostim.
Trenutno so v fazi priprave pilotnega testiranja, ki bo v e-verziji. Pilotna skupina zajema osnovnošolce 8. in 9. razredov ter dijake srednjih poklicnih, tehniških šol in gimnazij.
Tukaj so se za  pomoč pri naboru testirancev, ki bi bili pripravljeni sodelovati, letos že drugo leto, obrnili tudi na nas. Vabilu se je odzvala svetovalna delavka Mojca Vrešak skupaj z učenci in starši devetošolcev.

Dostopnost