Skoči na glavno vsebino

V soboto, 12 maja 2018, smo na OŠ Podčetrtek praznovali dan šole.  Zopet se je družilo več generacij in zopet smo izkoristili enkratne možnosti, ki jih imamo v okolici šole.  Po urejenih kolesarskih stezah je v smereh proti Imenem, Rogaški Slatini in Šmarju pri Jelšah, kolesarilo skoraj 200 kolesarjev. Pohodniki so prepešačili pot do Podružnične šole v Pristavi pri Mestinju, kjer smo za vse udeležence organizirali toplo malico in kratek kulturni program. Prisotne sta pozdravila ravnateljica Sonja Švajger in župan občine Podčetrtek Peter Misja. Med pohodniki in kolesarji smo tudi izžrebali družini, ki sta prejeli praktični nagradi. Hvala staršem, lokalni skupnosti, PGD Pristava pri Mestinju in Termam Olimia, za pomoč pri organizaciji.

Foto: Ksenija Antolin, Nena Hrušovar, Borut Pihlar, Boštjan Šelekar
Video: Pavel Govedič, 5. b, Darko Pepevnik

(Skupno 258 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost