Skoči na glavno vsebino

Maribor; 8. junij 2022.
Na stadionu AK Poljane v Mariboru je potekalo letošnje državno tekmovanja v atletiki.  V finale so se uvrstili tudi trije mladi atleti naše šole. Izjemen uspeh je dosegel David Jereb, ki je še enkrat več premagal vso konkurenco in postal državni prvak v teku na 300m za mlajše učence. Že tretjič zapored je izboljšal tudi šolski rekord, ki zdaj znaša izvrstnih 40,96. David je tako okronal svojo zelo uspešno športno leto in prepričljivo postal športnik šole za šol. leto 2021/2022.
Športnica šole 2021/2022 pa je postala tudi Lara Košir, ki je na današnjem tekmovanju v skoku v višino za starejše učenke, le za en centimeter zaostala za osebnim in šolskim rekordom, ter zasedla 8. mesto v državi.
Tretji član naše odprave pa je bil Nino Mlaker v skoku v višino za starejše učence, ki je kljub nekoliko slabši dnevni formi, dosegel lep uspeh že z samo uvrstitvijo na državno tekmovanje. Vsem trem ISKRENE ČESTITKE.

foto: Borut Pihlar

(Skupno 410 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost