Skoči na glavno vsebino

V Društvu prijateljev mladine Atomček Podčetrtek so zapisali:

V Društvu prijateljev mladine Atomček Podčetrtek želimo biti aktivno vpeti v lokalno okolje, zato smo bili veseli dogovora z OŠ Podčetrtek, da za prvošolčke, ki so letos napolnili kar tri razrede, pripravimo majhno darilo ob vstopu v šolo. DPM Atomček se redno prijavlja na natečaje Zveze prijateljev mladine Slovenije in tako smo tudi to poletje sodelovali v projektu Poštar Pavli in drugih projektih, v katerih smo zbirali šolske potrebščine. Vsak prvošolec je tako prejel uporabno pralno vrečko, potiskano z našim logotipom, ki jo lahko uporabi za shranjevanje opreme za športno vzgojo, v njej pa so bile uporabne potrebščine: zvezki, barvice, flomastri, radirke, svinčniki, šilčki. Šolske potrebščine prav tako redno dostavljamo k svetovalni delavki OŠ Podčetrtek, kjer jih lahko nato otroci dobijo, ko jih potrebujejo. Dobrega sodelovanja z OŠ Podčetrtek se nadejamo tudi v bodoče.

(Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost