Skoči na glavno vsebino
Po dveh letih ponovno intenzivne pevske vaje. V Sloveniji je vlada epidemijo prvič razglasila 12. marca 2020. Epidemija, ki je zaznamovala tudi zborovsko dejavnost po vseh slovenskih šolah, pušča veliko vrzel v petju med mladimi. Zborovodje počasi a vztrajno ponovno sestavljamo pevsko kondicijo pevcev. Intenzivne vaje poleg strnjenega dela omogočajo druženje, vzdržljivost, dobro voljo, smeh in nepozabne trenutke, ki ostanejo pevcem v spomin.
Posebno doživetje je bila nočitev v knjižnici šole in bogat zajtrk, ki so nam ga pripravili kuharji naše šole. Hvala gospodu Romanu in celotni ekipi. Izvedbo intenzivnih vaj finančno podpira tudi občina Podčetrtek, ki je delovanju kulture na šoli zelo naklonjena. Hvala.

Besedilo: Mihaela Pihler
Foto: Ajda Kolar, Sabina Božak

(Skupno 420 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost