Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 14. 11. 2022, je bil za prvošolce prav poseben dan. Zelo so se razveselili, ko sta jim učiteljici povedali, da imata za njih prav posebno presenečenje. Ko so slišali, da se bodo z najstarejšima skupinama iz vrtca Podčetrtek skupaj odpravili v gozd, so se v njih vzbudili občutki neizmernega ponosa in veselja. Že od daleč so razigrano mahali vzgojiteljicam in otrokom. Z nasmeškom na obrazu je vsak prvošolec prijel svojega vrtčevskega prijatelja in skupaj so se odpravili v jesensko obarvan gozd, ki so ga raziskovali z vsemi čutili. Seveda pa so pred vstopom v gozd ponovili pravila gozdnega bontona. Opazili so prelepe jesenske barve in občudovali odpadanje listja z dreves, se igrali z listjem in prisluhnili njegovemu šelestenju.  Sledil je čas za prosto igro, v kateri so otroci neizmerno uživali. Pripravljali so bivališča za živali, gradili ograje, skakali čez hlode, se lovili, objemali drevesa, iskali in raziskovali jesenske plodove … Razgibani, nasmejani in polni lepih spominov so se vrnili nazaj v šolske klopi. Vsi pa smo bili enotni, da se veselimo ponovnega skupnega druženja.

(Skupno 188 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost