Skoči na glavno vsebino

Naša šola je v četrtek, 20. 2., gostila finalni regijski turnir v košarki za mlajše učence. V prvi tekmi so naši šolarji bili zanesljivi in brez večjih težav premagali vrstnike iz OŠ Petrovče z rezultatom 33:6. V drugem polfinalnem paru so učenci OŠ Šmarje pri Jelšah tesno ugnali šolarje OŠ Hudinja z 22:21. V velikem finalu so nato naši fantje pokazali nekoliko skromnejšo predstavo, a kljub vsemu ugnali sosede iz Šmarja pri Jelšah z rezultatom 31:30 in tako postali področni regijski prvaki. V tekmi za tretje mesto so košarkarji OŠ Hudinja premagali OŠ Petrovče in kot zadnji ujeli vlak za uvrstitev v naslednji krog tekmovanja. Z zmago so se naši učenci uvrstili na državno tekmovanje, ki se bo s tekmami nadaljevalo v zaključku meseca marca. Čestitamo!

Foto: Borut Pihlar

(Skupno 664 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost