Skoči na glavno vsebino

Na II. OŠ Rogaška Slatina je potekal četrtfinalni turnir za starejše učence v košarki. Naši šolarji so se v prvem dvoboju pomerili z domačimi fanti in večino tekme vodili. V končnici so nato igralci Rogaške naredili preobrat in povedli s 38:35. V zadnjem napadu so naši igralci imeli met za podaljšek, a žoga žal ni končala v obroču in zmage se je veselila domača ekipa. Takoj po tej tekmi je za naše moštvo sledil še obračun proti vrstnikom iz OŠ Laško. Tudi tukaj smo spremljali napet obračun, kjer so naši učenci pokazali dobro predstavo, a zopet je v zaključku tekme nekaj več pokazalo nasprotno moštvo Laškega, ki zmagalo z 38:32. S tem so starejši učenci zaključili s tekmovanji za letos, januarja pa bo na razporedu še tekmovanje za mlajše učence.

(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost