Skoči na glavno vsebino

Kultura je del nas in našega življenja. Spremlja nas na vsakem koraku. Kultura (iz latinske besede cultura, izpeljane iz colere, kar pomeni »gojiti«) se na splošno nanaša na oblike človeške dejavnosti, ki dajejo poseben pomen. Kultura se pri izvoru prične pri ljudski kulturi. Človek je čutil potrebo po ustvarjalnosti po lastnem navdihu že v pradavnini. Brez kulture bi bilo človekovo življenje prazno in monotono. Navdihuje nas in nam daje smisel.

Učenci in učitelji na podružnični OŠ Pristava smo v četrtek, 7.6. 2018 povabili starše in druge goste ter jim predstavili delček našega kulturno-umetniškega ustvarjanja. Pokazali smo preplet dramske igre, pesmi, inštrumentalne glasbe ter novinarskih prispevkov. Prireditev smo zaokrožili z ogledom likovnih izdelkov, ki so nastajali skozi šolsko leto.

Besedilo: Sašo Oberski

(Skupno 515 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost