Kozje; 12. maj 2022. Na današnji dan, po natanko enajstih letih, se je šolska atletika vrnila v Kozje, kjer je pred tem domovala več kot dvajset let. Kozje je dobilo sodoben atletski objekt, ki ga je danes preizkusilo več kot 300 mladih atletov in atletinj iz osmih šol upravne enote Šmarje pri Jelšah. Prvič je bilo na našem medobčinskem tekmovanju izvedeno tudi elektronsko merjenje časov v tekih, kar je še močno dvignilo nivo samega tekmovanja.
Naši atleti in atletinje so se odlično odrezali, postavljali nove šolske rekorde, izboljševali svoje osebne dosežke in osvojili kar 8 zlatih kolajn, 3 srebrne in 2 bronasti. Celotni ekipi iskrene čestitke.

REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA

 Uvrstitev Ime in priimek Disciplina Rezultat
 1. mesto  DAVID JEREB  MAP M 300 m (šolski rekord) 42,95
 1. mesto  TILEN BORŠIČ  MAP M vortex 48,58 m
 1. mesto  LARA KOŠIR  VAP Ž višina 140 cm
 1. mesto JAKA JANČIČ VAP M 60 m 7,90
 1. mesto ŽAN OSOJNIK VAP M vortex 62,44 m
 1. mesto NINO MLAKER VAP M višina 163 cm
 1. mesto JAN ŠELEKAR  VAP M daljina  519 cm
 1. mesto Žan P., Jaka J., Maurits S., Alen L. M. VAP M 4×100 m 49,88
 2. mesto TJAN JAGRIČ MAP M 600 m (šolski rekord)  1:49,63
 2. mesto  ALEN LEON MILČEVSKI  VAP M daljina  517 cm
 2. mesto MAURITS SCHMIT VAP M daljina  62,35 m
3. mesto TEJA AMON MAP Ž 600 m 1:59,74
3. mesto DAVID NOVOSELC VAP M Vortex 60,95 m
4. mesto HANA LEVSTIK MAP Ž vortex 37,21 m
4. mesto LARA DROFENIK MAP Ž višina 120 cm
4. mesto ŽIGA SOVINC MAP M 600 m 1:58,34
4. mesto GAL ZAKOŠEK MAP M višina 125 cm
4. mesto Luna L., Larisa V., Teja A., Lara K. VAP Ž 4×100 m 58,73
5. mesto LAN FAJS KOVAČ MAP m vortex 40,64 m
5. mesto ANJA TURNŠEK VAP Ž 1000 m 4:48,77
5. mesto HELENA ŠKORJANEC VAP Ž krogla 7,00 m
5. mesto ŽAN PERKOVIČ VAP M 60 m 8,08
6. mesto ŠPELA GRILEC MAP Ž  300 m 54,35
6. mesto MAKALONCA BOVHA VAP Ž 300 m 53,26
7. mesto JULIJA STRAŠEK MAP Ž daljina 355 cm
7. mesto LUNA LORGER VAP Ž 60 m 9,31
7 . mesto PIA POLUTNIK VAP Ž krogla 6,82 m
7. mesto GAL ŠELIGO VAP M 300 m 45,40
8. mesto ANJA APAT KUKOVIČ MAP Ž višina 115 cm
8. mesto ALJAŽ ČOKELC MAP M 60 m 9,62
 8. mesto  ROK ŠELEKAR  MAP M daljina  399 cm
8. mesto GAJA ZUPAN VAP Ž vortex 27,43 m
8. mesto ROK GOVEDIČ VAP M 60 m 8,40
8. mesto ŽIGA VRAČUN VAP M 300 m 48,03
8. mesto ANDRAŽ HEDRIH VAP M 1000 m 3:26,18
8. mesto TIMOTEJ PLEVNIK VAP M krogla 8,81 m
9. mesto LARISA TORNAR KOKOL MAP Ž 600 m 2:09,75
9. mesto ZOJA TRNOVŠEK MAP Ž višina 110 cm
9. mesto ANEJ CVERLIN MAP M 60 m 10,87
9. mesto ŽAN UMEK VAP M 1000 m 3:36,48
10. mesto GABRIJEL KULJANAC MAP M Daljina 3,63 m
10. mesto SARA DVORŠAK VAP Ž Daljina 3,20 m
10. mesto MATIC PLEVNIK VAP M višina 140 cm
10. mesto SIMON DRAME VAP M krogla 8,30 m
11. mesto MAJA PAVČNIK MAP Ž daljina 343 cm
11. mesto GAŠPER CVERLIN MAP M Daljina 436 cm
11. mesto JACQUELINE DEBELAK VAP Ž 60 m 9,80
12. mesto LARISA VRAČUN MAP Ž 60 m 9,82
13. mesto LANA KOROŠEC MAP Ž vortex 29,00 m
14. mesto LANA HOHNJEC MAP Ž 60 m 11,86

 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost