Skoči na glavno vsebino

V torek, 10. 10., je na II. OŠ Rogaška Slatina potekal turnir za starejše učence v košarki. Naši šolarji so se v prvem dvoboju pomerili s fanti iz I. OŠ Rogaška Slatina in večino tekme vodili. V zaključni minuti so nato igralci Rogaške naredili preobrat in povedli s 47:44. V zadnjem napadu so naši igralci imeli met za podaljšek, a žoga žal ni končala v obroču. Takšen razplet prvega srečanja je za preboj na regijsko tekmovanje prinesel našim košarkarjem dvoboj proti domači šoli, ki je v drugem polfinalu ugnala OŠ Šmarje pri Jelšah. Košarkarji II. OŠ Rogaška Slatina so bili favoriti tega turnirja in to tudi zanesljivo upravičili ter slavili s končnih 63:26. S tem so naši fantje turnir končali na tretjem mestu in zaključili z letošnjim tekmovanjem.

(Skupno 228 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost