Skoči na glavno vsebino

Celje; 20. 5. 2022. Dvorana Golovec je drugič v treh dneh gostila ekipe mlajših učencev v nogometu.
Na zaključni turnir štirih najboljših ekip so se poleg naše ekipe, uvrstile še ekipe OŠ Štore, OŠ Vojnik in OŠ Slovenske Konjice.
Na prvi tekmi so se naši igralci pomerili z vrstniki iz Slovenskih Konjic, kljub številnim priložnostim naša žoga ni našla poti v nasprotnikov gol in tekma se je končala z izidom 0:0. Kot se je izkazalo kasneje, bi že en zadetek naših na tej tekmi, pomenil prvo mesto na turnirju.
Naš drugi nasprotnik je bila ekipa Vojnika. Naši so gladko zmagali z rezultatom 5:0, takoj zatem pa se pomerili še z ekipo iz OŠ Štore in ob nekoliko slabši igri in tudi že utrujenosti izgubili z 3:1. Tako so zasedli končno 3. mesto.
Ekipo so sestavljali: Lovro Bah Nenadič, Rok Šelekar, David Jereb (kapetan), Tilen Boršič, Gal Zakošek, Tjan Jagrič, Aljaž Čokelc in Žiga Sovinc. Čestitke

 

 

 

 

 

(Skupno 376 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost