Skoči na glavno vsebino

Turnirja za starejše učence so se poleg naše šole udeležili še šolarji iz OŠ Šmarje pri Jelšah in II. OŠ Rogaška Slatina. V prvi tekmi so našim fantom nasproti stali Šmarčani, ki so si v prvem delu igre priigrali prednost in jo nato zadržali vse do konca. Semafor je ob koncu kazal rezultat 33:44 za goste. V drugem srečanju so nato košarkarji II. OŠ Rogaška Slatina visoko premagali vrstnike iz Šmarja pri Jelšah (28:41), kar je pomenilo, da morajo naši fantje za napredovanje premagati Rogaško. Kljub dejstvu, da so naši učenci v drugo zaigrali bolje jim to žal ni uspelo, saj so bili nasprotniki na koncu boljši z 38:47. S tem je ekipa starejših učencev zaključila s tekmovanjem za letos, več pa letos rezultatsko pričakujemo od mlajših učencev, ki bodo z nastopi pričeli ob koncu koledarskega leta.

foto: Borut Pihlar

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost