Skoči na glavno vsebino

Na IV. OŠ Celje je potekala premierna izvedba področnega šolskega tekmovanja v košarki 3×3. Potem ko je bil ta šport sprejet med olimpijske je seveda tudi zanimanje zanj v porastu, KZS pa se je odločila tudi za šolsko izvedbo tega tekmovanja. Tekmovanja se je udeležilo 22 fantovskih ekip, ki so bile razdeljene v sedem skupin. Naša ekipa v skupinskem delu ni imela večjih težav in se zanesljivo uvrstila v izločilne boje. Tudi tam so naši fantje vse do finala premagovali tekmece z visoko razliko. V finalu so bili nasprotniki košarkarji OŠ Kajetana Koviča Poljčane. Ob lepem vodstvu naše ekipe se je žal poškodoval naš najboljši strelec Gašper Škorjanc, kar so nasprotniki v nadaljevanju tekme izkoristili in na koncu tesno slavili s 12:11. S končnim drugim mestom so se naši fantje uvrstili na finale DP 3×3, ki bo 6. 6. v okviru Festivala športa v Žalcu. Čestitke!

(Skupno 298 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost