Skoči na glavno vsebino
Učenci in učitelji podružnične šole smo se odpravili v Ljubljano. Obiskali smo šolski muzej in si ogledali mesto. Razdelili smo se v dve skupini. Odpravili smo se v šolski muzej, kjer so nas pričakali učitelji, oblečeni po modi preteklega časa in z obvezno šibo v roki. Naenkrat so se učenci prelevili v učence razreda, kjer veljajo pravila kot npr. sedeti vzravnano, nič klepetati, odgovarjati stoje in v celih stavkih… če tega nisi upošteval si klečal v kotu ali si oprtal lesenega osla na hrbet ali jih dobil po prstih.  Tako so učenci z igro vlog pridobili posebno izkušnjo. Nato smo si ogledali še Kongresni trg, Cankarjev dom, Prešernov spomenik, tromostovje, tržnico in pojedli odličen sladoled. Zadovoljni in veseli smo se odpravili domov.
(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost