Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23. 3., smo se odpravili na polete v dolino pod Poncami. Najmnožičnejše slovenske športne prireditve so se udeležili učenci osmih razredov, ki so uspešno zastopali barve naše šole na državnem šolskem tekmovanju v nogometu in košarki, ter vsi devetošolci. Dan je ponudil čudovito sončno vreme v katerem je bil ogled poletov še toliko lepši. Naši šolarji so glasno navijali za naše orle, videli pa smo tudi izenačitev svetovnega rekorda v poletih 253,5 m, ki ga je dosegel Avstrijec Gregor Schlierenzauer, vendar zaradi podrsa z rokami rekord ni bil priznan. Po zaključku kvalifikacijske serije smo na glavnem prireditvenem odru prisluhnili govoru predsednika Boruta Pahorja in nastopu skupine BQL, ter se polni lepih vtisov odpravili proti domu. Ob koncu bi se radi zahvalili Zavarovalnici Triglav, ki je našim šolarjem omogočila brezplačen ogled prireditve.

Besedilo: Boštjan Šelekar
Foto: Borut Pihlar, Gašper Rebernik, Nika Šoštar
Video snemanje: Martina Komerički, 8. b
Video montaža: Kaja Mikša, 8. b

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost