Skoči na glavno vsebino

Ekipa Modrih risov iz OŠ Podčetrtek se je v četrtek, 26. 5. 2022, udeležila zaključne turistične tržnice na temo Voda in zdravilni turizem v Medvodah. Mladi so na tržnici predstavili ideje za nove dogodivščine ob vodi s poudarjeno zdravilno noto, kar so pred tem raziskovali tudi v turističnih nalogah. Med 28 šolami iz vse Slovenije, ki so prejele zlato priznanje pri projektu Turizmu pomaga lastna glava, so naši učenci Gaja Zupan, Makalonca Bovha, Lara Košir, Nina Mihailović in Matic Plevnik pod mentorstvom Mihaele Juričan Šelekar in Simone Gobec Drofenik predstavljali turistični produkt Modri ris, ki je nastal v sodelovanju lokalne osnovne šole s turističnimi ponudniki, društvi, podjetniki, turističnimi delavci in dejavnimi posamezniki iz domačega okolja.

Na sami prireditvi so učenci prevzeli aktivno vlogo predstavljanja in promoviranja turističnega produkta, preizkušali svoje govorniške spretnosti ter našli čas tudi za sproščeno zabavo po uradnem delu. Zahvala velja vsem, ki so ekipo na kakršenkoli način spodbujali in pomagali pri projektu. Mladim Modrim risom pa iskrene čestitke za dosežen uspeh.

Fotografije: Borut Pihlar

(Skupno 365 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost