Skoči na glavno vsebino

Združena mladinski in deški pevski zbor OŠ Podčetrtek sta pričela nov teden delovno. Pod vodstvom zborovodkinje prof. Mihaele Pihler sta v ponedeljek in torek izvedla pospešene vaje. Zaradi obnovitvenih del na planinskem domu Boč –  naši stalni lokaciji za izvedbo pospešenih vaj – so bile le-te izvedene kar na šoli. Prva vaja se je pričela v ponedeljek, takoj po pouku. Z nekaj premori in obvezno malico so vaje trajale do 19. ure, ko se je 40 pevcev in pevk v spremstvu spremljevalcev odpravilo na nočni sprehod do gostišča Haler, kjer so se okrepčali z odličnimi picami. Po vrnitvi na šolo je sledilo umivanje in priprava na prenočevanje v šolski knjižnici. Pevci in pevke so bili nad prenočevanjem in samo lokacijo navdušeni. Bujenju ob sedmi uri je sledilo umivanje in priprava na obilen zajtrk, ki so ga pripravili naši izvrstni kuharji. Seveda ni manjkala niti kavica za učitelje spremljevalce. Kmalu po zajtrku so glasbeno učilnico ponovno napolnili zvoki petja. Z vajami so končali ob 13. uri, ko so se utrujeni in polni vtisov odpravili domov. Vsi že komaj čakamo, da slišimo rezultate njihovega novopridobljenega pevskega znanja. Ponovno se je izkazalo, da tovrstna druženja učence zbližajo in še bolj utrdijo prijateljske vezi med njimi.

(Skupno 300 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost