Skoči na glavno vsebino

V sredo popoldne, 7. 6. 2023, je bilo na POŠ Pristava pestro in sproščujoče. Nadarjeni deklici Sara in Ema sta pod mentorstvom Maje Strašek napisali scenarij za predstavo »Vojna med sadjem in zelenjavo«, pri izvajanju pa jima je na pomoč priskočila sošolka Lana. Gledalci so lahko videli, kako so sadje in zelenjava sklenili premirje in se po prepiru pobotali, nato pa so deklice vsem gostom ponudile tudi sadno-zelenjavno malico. Po kratki predstavi pa smo se preselili v učilnico, kjer nam je umetnica Katja Gorečan predstavila osnove senčnega gledališča. Otroci so uživali v igri svetlobe in predvsem v izdelavi lutk. Malo drugačno popoldne v šoli je po mnenju otrok prehitro minilo in bi se ga z veseljem še kdaj udeležili.

Maja Strašek in Tina Petelinšek

FOTOGRAFIJA: Tina Petelinšek

 

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost