Skoči na glavno vsebino

Dragi učenci, spoštovani starši,

v zadnjih tednih je učenje na daljavo postalo del našega vsakdana in nanj smo se že kar nekoliko navadili. Zaradi trenutne epidemiološke situacije bo pouk tudi v decembru do preklica za vse učence potekal na daljavo.
Pomembno spremenjeni pogoji za učenje imajo dolgoročen vpliv, zato je pristojna ministrica sprejela sklep, iz katerega izhaja, da je:

  1. v tem šolskem letu le eno ocenjevalno obdobje,
  2. v času šolanja na daljavo možno tudi individualno ocenjevanje,
  3. število ocenjevanj zmanjšano.

Dragi učenci! Zahvaljujemo se vam za izpolnjeno anketo o pouku na daljavo, ki smo jo izvedli v preteklem tednu. Razumeli smo vaša sporočila. Verjamemo, da je obdobje šolanja na daljavo drugačno, da pogrešate svoje sošolce in sošolke, a smo ponosni na vaše sodelovanje, trud in napredek. Priznam, bili smo veseli tudi vaših pohval.
Hvala vsem staršem, ki zmorete podpirati vaše otroke pri učenju in usklajevati tudi službene in družinske obveznosti.
Čeprav si zremo v oči bolj ali manj le prek zaslonov, izmenjujemo sporočila prek elektronske pošte in telefona, dokazujemo, da nam je mar za sošolca, starša, učitelja, soseda. In to je tisto, kar nam bo ostalo v spominu, ko bomo epidemijo premagali. Občutek, da nismo bili sami.

Spoštovani, vzdržujete in krepite znanje in svoje zdravje.
Želim vam miren in prijeten december.

Sonja Švajger, ravnateljica

(Skupno 328 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost