Skoči na glavno vsebino

Zadnji šolski dan v letu 2022 smo obeležili s proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti.

S kratkimi dramskimi prizori smo se spomnili dneva, ko smo Slovenci dokazali, da smo lahko enotni in smo se odločili, da želimo svojo državo. Proslavo so popestrile pevske točke našega otroškega pevskega zbora, božični kvartet, deklamacija, novoletne želje naših najmlajših in voščilo v različnih jezikih.

Gospa ravnateljica Sonja Švajger nam je namenila vzpodbudne besede in zaželela vse dobro v prihajajočem letu.

Vsem želimo, da bi bili v novem letu obkroženi s sončno vedrino in zasuti z dobro voljo. Ne pozabite, da se svet vrti naprej in da je lahko vsak dan čudež. Odvisno je samo ali smo pozorni na ta čudež. Vesele praznike in srečno novo leto 2023!

Foto: Borut Pihlar

(Skupno 374 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost