Skoči na glavno vsebino

Vtise prvega dne v Zimski šoli naravi so strnili učenci … Takole so zapisali.

Danes ob 7.45 smo se zbrali pred šolo. Ob 8.20 smo se z avtobusom odpeljali na Tri Kralje. Ob 9.50 smo prišli do Treh Kraljev. Razpakirali smo kovčke in se odpravili na malico. Po malici smo se pripravili na smučanje. Ko smo opravili preizkus smučanja, smo imeli kosilo. Po kosilu smo imeli počitek. Po počitku smo se razvrstili v skupine in šli smučat. Potem smo imeli večerjo in predstavitev FIS pravil. Po večerji in predstavitvi smo šli na bowling. Nato pa smo odšli spat.
Patrik, Vinko, Anej, Jaka, Tjan

Imele smo se zabavno. Dobile smo tudi žulje. Malica, kosilo in večerja so bili zelo dobri. Zvečer smo imeli bowling. Dan je bil zelo zanimiv.
Lana K., Maša, Ana, Larisa, Nadja

Foto: Monika Dobravc

(Skupno 618 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost