Skoči na glavno vsebino

Polni pričakovanja in navdušenja smo se zjutraj zbrali pred šolo. Ob 8.15 smo še zadnjič pomahali staršem in se odpravili proti Ribnici na Pohorju. Po zanimivi dvourni vožnji smo prispeli do naših apartmajev, ki so nas popolnoma navdušili. Otroci so očarani nad velikostjo in urejenostjo apartmajev. Hitro so si poiskali svoja ležišča in začeli raziskovati. Po slastnem kosilu je sledil počitek, po njemu pa že prvi preizkus smučarske proge. Z iskricami v očeh so poslušali svoje učitelje in črpali nova znanja. Pozno popoldan so se seznanili še s pravili v zimski šoli v naravi in varnostjo na smučišču. Nato so odšli na zasluženo večerjo. Po večerji so se družili ob igranju družabnih iger in prepevanju. S prijetnimi vtisi prvega dne smo se odpravili spat.

(Skupno 458 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost