Skoči na glavno vsebino
V tem šolskem letu je na naši podružnični šoli Pristava pri Mestinju prvič prestopilo šolski prag devetnajst živahnih in igrivih otrok. Na svečanem sprejemu sta prvošolce in njihove ponosne starše nagovorila ravnateljica Sonja Švajger in župan Peter Misja, ki je otroke obdaril s knjigo. Policist Marko Krč je prvošolcem prinesel rumene rutice in kresničke ter podal nekaj koristnih napotkov za varnost v prometu. Z zanimanjem so prisluhnili kratkemu kulturnemu programu in si ogledali predstavo Sovica Oka, ki so jo pripravile učenke šolskega dramskega krožka. Da bi bil njihov prvi šolski dan res nepozaben, smo jim ob zaključku pripravili še sladko presenečenje. Prvošolci so domov odšli polni vtisov in mnenja, da je v šoli zanimivo in prijetno.

Našim prvošolcem želimo uspešen začetek šolanja, veliko novega znanja in novih prijateljev.

 

Foto: Maja Strašek

(Skupno 512 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost