Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan je za prvošolce zelo pomemben dan. To je dan, ki ostane v trajnem spominu, saj je poln pričakovanj, veselja, vznemirjenja, pa tudi dvomov.

V tem šolskem letu je na naši podružnični šoli prvič prestopilo, oziroma simbolično preskočilo šolski prag 9 otrok. Pred šolo sta prvošolce in njihove starše nagovorila gospa ravnateljica Sonja Švajger in gospod župan Peter Misja, ki je otroke obdaril s knjigo. Z zanimanjem so prisluhnili kulturnemu programu, ki so ga pripravili učenci drugega in petega razreda. Policist Marko Krč je prvošolcem prinesel rumene rutice, balone in kresničke ter podal nekaj koristnih napotkov za varnost v prometu. Ob pomoči drugošolcev so uspešno poiskali skriti zaklad. Na koncu pa so se skupaj s starši posladkali s slastno torto. Domov so odšli polni vtisov in mnenja, da je v šoli zanimivo in prijetno.

Našim prvošolcem želimo uspešen začetek šolanja, veliko novega znanja in novih prijateljev.

Foto: Anja Špoljar Škrabl

(Skupno 1.156 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost