Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

V šolo sta se vrnila otroški smeh in veselje, srečanja s starši pa še moramo vedno izvajati na daljavo.
Za vas, spoštovani starši, v mesecu marcu načrtujemo izobraževalni roditeljski sestanek: Zdravi možgani – zdravi otrociv katerem se mag. Jani Prgič osredotoča na vpliv nevrotoksinov na razvoj otrok. Predavatelj bo podal strategije, s katerimi lahko našim otrokom pomagamo k zdravemu odraščanju.
Tema je izjemno aktualna in bistvena za dobro mentalno zdravje naših otrok.
Povezava do video izobraževanja bo odprta od torka, 2. 3., do četrtka, 4. 3. 2021.

Za ogled kliknite TUKAJ.

GESLO: Nevrotoksini001V

Vljudno vas vabimo k ogledu!
Obenem vas vabimo, da izkoristite mesečne pogovorne ure z učitelji.  In sicer na MOŠ Podčetrtek v torek, 2. 3. 2021, med 16. in 17. uro.
Na POŠ Pristava pri Mestinju pa v četrtek, 4. 3. 2021, po ustaljenem terminu. V skladu s priporočili NIJZ za preprečevanje širjenja korona virusa se bodo pogovorne ure tudi tokrat organizirale preko ZOOM-a ali telefona. V izogib čakanju na prosto linijo predlagamo, da se z učitelji predhodno dogovorite oz. najavite preko e-pošte (elektronski naslovi učiteljev) ali na telefonsko številko 03 818 33 20.

Lepo vas pozdravljamo.

Sonja Švajger
ravnateljica

 

(Skupno 406 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost