Skoči na glavno vsebino
Današnji dan smo začeli s prebujanjem in telovadbo. Potem smo se oblekli, pripravili za zajtrk in potem počakali na učiteljev znak. Šli smo na zajtrk in ko smo pojedli smo si do konca uredili sobe. Nato smo imeli pouk. Izrezovali in lepili smo sestavljanko. Po pouku smo šli nazaj v sobe in se preoblekli. Odšli smo ven in dali učiteljicam ključe od sob. Potem smo šli k svoji skupini in začeli plavati. Plavali smo žabico, kravl in skakali na glavo. Lahko smo se peljal s supi in vsi smo bili srečni. Po krajšem odmoru smo šli nazaj plavat. Po plavanju smo se preoblekli in čas je bil za kosilo. Za kosilo smo imeli solato, mlince, špagete, različne sokove, riž in meso. Po kosilu je sledil počitek. Po počitku smo šli nazaj na plažo. Iskali smo školjke, se potapljali smo se in skakali v vodo. Po plavanju je končno prišla večerja. Za večerjo smo meli testenine, solato, meso, sokove, juho, sadje in sladoled. Po večerji smo odšli na igrišče. Igrali smo lahko mini golf, nogomet, košarko, badminton in se igrali na igralih. Šli smo nazaj v hotel se stuširali, zobe umili in odšli spat.

Sara, 5. C

(Skupno 479 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost