Skoči na glavno vsebino

V petek, 8. 5. so prvošolci izvedli športni dan, ki je potekal nekoliko drugače kot običajni športni dnevi, učenci so ga namreč namesto s sošolci, izvedli s svojimi družinskimi člani.
Tema športnega dne je bila POHODNIŠTVO, IGRE V NARAVI TER SKRB ZA ZDRAVJE. Učenci so si skupaj s starši izbrali pohodniški cilj. Med potjo so opravljali različne aktivnosti v naravi: tekali okrog dreves, preskakovali jarke, manjše potoke, stopali na štor, hodili po podrtem deblu…opazovali so naravo, lepote domačega kraja, poslušali ptičje petje, objeli svoje drevo.
Na pohodu so prišli do ugotovitev, da je zelo pomembo, da spoštujemo naravo, ne vznemirjamo živali, ne uničujemo rastlinja, ter vse svoje smeti odnesemo s seboj.

Foto: starši prvošolcev

(Skupno 519 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost