Skoči na glavno vsebino

V torek, 1. 9. 2020, se je pred vhodom v »staro šolo« odvijal slovesen vstop otrok v 1. razred. Ob zvokih slovenske himne, spremnemu govoru, ki ga je iskrivo vodila Ana Žerjav in ubranemu petju Alekseja Ivačiča Kolarja, smo v Osnovno šolo Podčetrtek sprejeli 25 učencev.
G. župan Peter Misja je otroke veselo pozdravil, jim zaželel, da se dobro učijo, prihajajo v šolo spočiti in jih obdaril s knjigico »Prvi šolski dan«.
Učiteljica Nena Hrušovar je vsem skupaj zaželela, da postanejo prvošolci odgovorni posamezniki, ki spoštuje sebe in druge: »Otrokom pustimo odgovornost, da svoje obveznosti izvajajo čim bolj samostojno, ker je to pot do njihovega uspeha.«
Vsi zaposleni želimo, da boste prvošolci radi obiskovali šolo in stkali nova prijateljstva za celo življenje.

Foto: Borut Pihlar
Nena Hrušovar

(Skupno 1.064 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost