Skoči na glavno vsebino

V torek 26. 11. 2019, le dan za fanti, je OŠ Rogatec ponovno gostila medobčinsko tekmovanje v odbojki tokrat za starejše učenke. Sodelovalo je sedem šol, ki so bile razdeljene v dve skupini. V skupinskem delu so se naše igralke v prvi tekmi  pomerile z vrstnicami iz OŠ Kozje in po začetni nervozi zmagale z 2:0. V drugi tekmi so jim stale nasproti domačinke iz OŠ Rogatec, ki jim kljub bučnemu navijanju domačih navijačev ni uspelo, naše odbojkarice so bile še enkrat boljše z 2:0, ter se tako uvrstile v velike finale in čakale na razplet v 2. skupini. Zmagovalke te skupine so postale učenke iz OŠ Šmarje pri Jelšah, ki so po vrsti premagale OŠ Lesično, OŠ Bistrico ob Sotli in I. OŠ Rogaška Slatina. Finale se ni začel po naših željah in Šmarčanke se povedle z 1:0 v nizih. Vendar se naše igralke niso predale in po odlični igri v nadaljevanju zmagale tako v drugem kot tudi v tretjem nizu, ter tako ponovno postavile zmagovalni pokal v naše vitrine. Čestitke.

(Skupno 408 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost