Skoči na glavno vsebino

Četrtek; 22. 9. 20022.
OŠ Šmarje pri Jelšah je gostilo finalni turnir v nogometu za starejše učence. Naši fantje so pripravili prijetno presenečenje in se po dramatični tekmi z zmago proti favoriziranim vrstnikom iz Rogatca  uvrstili v finale, ter si s tem zagotovili tudi uvrstitev na regijsko tekmovanje. Tekma se je po rednem delu končala z rezultatom 3:3. O zmagovalcu so tako odločali kazenski streli, v katerih sta bila junaka, strelec David Jereb in vratar Toni Gubenšek s tremi obranjenimi streli. V finalni tekmi proti I. OŠ Rogaška Slatina je zmanjkalo moči in energije, vendar je tudi končno 2. mesto zadoščalo za uvrstitev v nadaljnji  rang tekmovanja. Ekipo OŠ Podčetrtek so sestavljali: Timotej Plevnik, David Novoselc, Maurits Schmit, Jan Šelekar, Žan Umek, Toni Gubenšek, David Jereb in Nik Lipošek. Čestitke

(Skupno 382 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost