Skoči na glavno vsebino

S četrtošolci smo v petek, 12. 2. 2021, izvedli tehniški dan na daljavo. V uvodnemu video-srečanju so učenci dobili navodila o poteku tehniškega dne. Učenci so izbirali med tremi ponujenimi nalogami, in sicer:

  • opazovanje usedanja različnih vrst prsti v vodi,
  • lastna priprava posušenih sadnih krhljev in
  • opazovanje ozvezdja Orion, ki je v zimskih mesecih lepo viden na našem nebu.

Za slednjo so učenci skozi zanimive pripovedke spoznali junaka Oriona, po katerem je poimenovano tudi eno od ozvezdij našega osončja. Debata je tekla tudi o tem, kaj je svetlobno onesnaženje. Nato  je sledilo še aktivno delo učencev.
Fotografije pa dokazujejo, da so učenci v izvajanju nalog uživali. 

Učitelji: Monika, Sašo, Sara, Renata

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost