Spoštovani starši!
Branje ugodno vpliva na otrokov vsestranski razvoj, njegovo uspešnost v šoli in življenju.
V okviru skupnega roditeljskega sestanka vas vabimo vas na predavanje: Preko branja do znanja mag. Tilke Jamnik, ki bo v četrtek, 7. 11. 2024, ob 16.30 v jedilnici osnovne šole Podčetrtek.
Tilka Jamnik je strokovnjakinja s področja mladinske književnosti in promotorka branja. Poudarja, da je družinsko branje pomembno v 1. triletju, ko starši pomagamo otrokom, da bi se naučili brati dobro in z razumevanjem, kar je pogoj za uspešno učenje pri vseh predmetih. Tudi v 2. in 3. triletju jih podpiramo pri branju in poskrbimo za bralno spodbudno okolje. Na predavanju bomo slišali vrsto konkretnih primerov.  Skupno branje je koristno in prijetno otrokom in odraslim, poglablja pa tudi medosebne vezi.

Po predavanju bodo redne mesečne pogovorne ure.
Vljudno vabljeni, da se predavanja udeležite v čim večjem številu.

Ravnateljica: Sonja Švajger