Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

S strani MIZŠ smo bili obveščeni, da je v Uradnem listu Republike Slovenije z dne 4. 3. 2022  objavljen Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19.
Na področju vzgoje in izobraževanja je spremenjeno določilo glede nošenja zaščitnih mask. Od ponedeljka, 7. 3. 2022, uporaba zaščitne maske za učence ni več obvezna ves čas izvajanja vzgojno-izobraževalnega programa. Prav tako uporaba zaščitne maske ni obvezna za strokovne delavce in druge zaposlene, ki z njimi sodelujejo pri izvajanju vzgojno-izobraževalnega programa.
Pri dejavnostih izven šolskih prostorov se še vedno upošteva ukrepe, ki veljajo na kraju izvedbe dejavnosti.

Vsem se zahvaljujemo za dosedanjo podporo in sodelovanje.

Ravnateljica: Sonja Švajger

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost