Skoči na glavno vsebino

V petek, 13. 4. 2018, je na OŠ Janka Glazerja v Rušah potekalo državno tekmovanje v znanju geografije za osnovno in srednjo šolo. Tekmovanja se je udeležilo skoraj 200 učencev, učenk, dijakov in dijakinj ter njihovih mentorjev in mentoric iz vse Slovenije.
Tema letošnjega tekmovanja iz znanja geografije je bila TRAJNOSTNI TURIZEM ZA RAZVOJ. Tekmovalci so morali izkazati znanje teorije (na temo trajnostnega turizma za razvoj) in prakse (teren). Udeleženci državnega tekmovanja so se morali že pred tem dobro odrezati na šolskih in regijskih tekmovanjih. Tekmovanja iz naše šole se je udeležila Nika Herček iz 9. a razreda in bila več kot uspešna, saj je osvojila zlato priznanje.
Niki za njen izvrsten dosežek iskreno čestitamo.

(Skupno 560 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost