Skoči na glavno vsebino

Slovenska Bistrica; 5. junij 2024

Tudi letos so se šolska športna tekmovanja zaključila s posamičnim prvenstvom Slovenije v atletiki. Uvrstiti se med finaliste tega tekmovanja je že sam po sebi velik dosežek, saj gredo skozi sito šolskih, medobčinskih in področnih tekmovanj, praktično vsi slovenski osnovnošolci.
Naša ekipa je bila letos zastopana s petimi posamičnimi finalisti in v zbirko dodala novo kolajno. David Jereb je naslovu državnega prvaka na 300 m pred dvema letoma, dodal še bronasto kolajno v teku na 60 m med starejšimi učenci.
Naše barve so zastopali še Rok Šelekar v metu vortexa (13. mesto), Matevž Videtič v teku na 300 m (15. mesto), Tjan Jagrič v teku na 1000 m (18. mesto) in Tiana Poprask v skoku v višino (18. mesto). Čestitke.

foto&video: Borut Pihlar

(Skupno 173 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost