Skoči na glavno vsebino

V sklopu projekta Turizmu pomaga lastna glava, ki ga že 38 let zapored organizira Turistična zveza Slovenije in je letos potekal pod temo Okusni zakladi, je ekipa naše šole s svojo nalogo in spotom z naslovom Emanentna ponovno posegla po zlatu. Na državnem tekmovanju v Velenju so se Julija Strašek, Lili Zupan, Hana Levstik, Špela Grilec in Maja Pavčnik ter Elza Abram več kot eminentno odrezale in si s tem zagotovile sodelovanje na zaključni turistični tržnici, ki bo 16. maja v Medvodah.

In kaj se skriva za Emanentno? Predvsem gre za veliko povezovanja in sodelovanja, ki je botrovalo snovanju in oblikovanju kulinaričnega spominka v obliki grozdne marmelade. Več o samem navdihu, delu in ustvarjanju Emanentne najdete v nagrajenem promocijskem posnetku.

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost