Skoči na glavno vsebino
Druga mobilnost učencev v sklopu ERASMUS+ projekta Iz učilnice v naravo in nazaj. Tokrat v toplo Turčijo. Odlično vzdušje ob odhodu na mobilnost se je iz kombija preneslo tudi na letališče. Hvala hišnik Darko za udobno in varno vožnjo do Brnika. Prijava na let, oddaja prtljage, varnostni pregledi. Vse to je bilo za večino udeležencev prvič. In kot je bilo pričakovati, so se odlično znašli. Carigrajsko letališče je pa tako ali tako en velik presežek. Daljši postanek za ogled letališča in nov let. Tokrat v Antalyo. Miren let, dvig prtljage in že nas je pred izhodom čakal minibus, ki nas je odpeljal v uro oddaljen Okurcalar, naš cilj, kjer nas je pričakal turški koordinator Serkan Ersoj. Dan je bil pester in naporen ter zaradi časovne razlike tudi uro krajši. Jutri nas čaka obisk šole gostiteljice in prepričani smo, da vam bomo lahko postregli z javljanjem polnim pozitivnih vtisov in zanimivosti.
(Skupno 193 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost