+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V petek, 21. 2. 2020 smo v sodelovanju z Društvom NOVUS iz Velenja izvedli aktivnosti (predavanje/delavnice), ki se nanašajo na letošnjo aktualno temo šolskega parlamenta »Moja poklicna prihodnost«.
Učenci od 7. do 9. razreda so razmišljali o aktualnih poklicih, poklicih prihodnosti, lastni karieri, izbiri poklica in izzivih, ki jih spremljajo, v kolikor jim poklic ni všeč. Preizkusili so se v izdelavi in predstavitvi plakatov poklicnih herojev. Tistih, kateri so nam vzor, nam pomagajo pri doseganju zastavljenih ciljev in tistih, ki nas spodbudijo, da razmišljamo o poklicni prihodnosti širše, z novimi znanji in priložnostmi za samoodločanje.
Aktivnosti so bile izvedene v sklopu projekta »VšečKAM in GREM – Kariernega centra za mlade«, sofinanciranega s strani Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti in Evropske unije, Evropskega socialnega sklada.

Mentorica šolskega parlamenta: Suzana Pirman, prof.

Foto: Borut Pihlar

 

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)