Skoči na glavno vsebino

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Samo še nekaj dni nas loči do petka, 1. septembra 2023, ko bomo na šoli ponovno na široko odprli svoja vrata. Poletje, ki je skoraj za nami, je postreglo z mnogimi prijetnimi in manj prijetnimi izkušnjami, a kljub vsemu upam, da ste ga preživeli lepo pa tudi sočutno, da ste zdravi in pripravljeni za novo šolsko leto.

Tako kot ste že bili obveščeni, bo svečan sprejem prvošolcev na matični OŠ v Podčetrtku ob 8.30, na podružnični šoli v Pristavi pri Mestinju pa ob 10. uri.

Učenci od 2. do 9. razreda matične in podružnične osnovne šole bodo začeli s poukom ob 8.20. Prvi šolski dan bodo učenci preživeli z razredniki, kjer bodo prejeli vse informacije o organizaciji šolskega dela. Od tretje ure naprej bo pouk potekal po urniku do 12.40. Urnik bo objavljen v četrtek, 31. 8. 2023, na šolski spletni strani. Za učence bosta zagotovljena malica in kosilo. Organizirano bo tudi podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda.
Avtobusi bodo vozili po običajnem voznem redu objavljenem na šolski spletni strani.
Verjamemo, da boste zadnje dni počitnic izkoristili za sproščeno in razposajeno slovo od počitnic in da boste skupaj z nami veselo in pogumno zakorakali v novo šolsko leto.

V petek, 1. septembra 2023, vas z veseljem pričakujemo!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ravnateljica:
Sonja Švajger

(Skupno 581 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost