Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni!

Šestošolci, sedmošolci, osmošolci in devetošolci danes zaključujejo že tretji teden pouka na daljavo. Teden manj imajo za sabo prvošolci, drugošolci, tretješolci, četrtošolci in petošolci. V tem času so veliko delali na daljavo, predvsem pa so spoznali, kako nemočen je človek, ko ga doleti težava večjih obsežnosti. Rešitev, ki preostane, je samo spoštovanje, sodelovanje in upoštevanje dogovorjenih pravil.
Pa še nekaj se je pokazalo v tem času.
Ne boste verjeli, ampak zelo, zelo lepo je vsak dan hoditi v šolo, se učiti, pisati naloge, skratka pokazati svoje znanje in se družiti s sošolci in učitelji.
Zato, upoštevajte pravila zaščite pred korona virusom, prelistajte fotogalerijo izdelkov na daljavo naših učencev in se vsak dan dobro nadihajte svežega zraka, ker samo tako, se kmalu vidimo v naši dragi šoli!
Bodite zdravi!

(Skupno 372 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost