Skoči na glavno vsebino

V lanskem letu smo praznovali 230-letnico organiziranega šolstva v Podčetrtku. Žal se naša želja, da bi obletnico obeležili s slavnostno akademijo, ni uresničila. Prav tako nam je tudi letos korona prekrižala načrte. Zato smo se odločili, da bomo ta pomemben dogodek obeležili in praznovali v sklopu pouka. Tako smo, 26. maja 2021, izvedli dan dejavnosti. Učenci so se najprej seznanili z zgodovino šole, potem pa so ali kot kolesarji ali kot pohodniki obiskali šole, ki so včasih delovale na našem območju (Virštanj, Olimje, Sv. Ema, Pristava pri Mestinju). In praznovanje je bilo takšno kot mora biti. Sproščeno, veselo in razigrano. Naredili smo si lep, praznični dan.

Video: Darko Pepevnik, Jamin Juričan, Žiga Vračun in Toni Gubenšek iz 7. a
Fotografije zbral in uredil: Borut Pihlar

 

 

 

(Skupno 675 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost