Spoštovani starši,

v neposredni bližini Vrtca in Osnovne šole Podčetrtek v zadnjem času beležimo prehitro in neprilagojeno hitrost ter neprimerno uporabo prostorov pred šolo, ki so namenjeni kratkotrajnemu parkiranju. Zato napovedujemo, da bodo občinski redarji od 16. 3. 2021 naprej poostreno nadzirali upoštevanje cestnoprometnih predpisov v okolici vrtca in šole.

Z nadzorom želijo redarji opozoriti kršitelje, da s takšnim ravnanjem ogrožajo najmlajše in najbolj ogrožene udeležence v prometu.
Z ukrepom želimo na pravilno ravnanje in upoštevanje predpisov spomniti tudi preostale udeležence v prometu in izboljšati varnost v okolici vrtca in šole. Akcija bo potekala do konca šolskega leta.

Z lastnim zgledom in ravnanjem zagotovimo našim otrokom varno bivanje v vrtcu in v šoli!
Zahvaljujem se vam za razumevanje in sodelovanje.

Lep pozdrav.

Sonja Švajger