Skoči na glavno vsebino

Sreda, 12. 6. 2019 je bila v 1. razredu POŠ Pristava prav poseben dan. V svojo sredino so namreč povabili bodoče prvošolce. Otroci so prišli v šolo skupaj s svojimi starši in pogumno sedli na stolčke, ki so bili označeni z njihovimi imeni. Prvošolci so zanje pripravili kratek kulturni program, v katerem so jim predstavili šolo in šolsko delo. Skupaj s tretješolci so jim zaigrali igrico z naslovom V šolski knjižnici in jim na koncu podarili še pikapolonice, ki so jih sami izdelali.
Sledila je ustvarjalna delavnica, v kateri so otroci z zanimanjem prelistali knjige in si ob pomoči prvošolcev izdelali lutke priljubljenih knjižnih junakov.
Prijetno srečanje so zaključili s skupno igro v igralnem kotičku.

Foto: Mateja Bališ

(Skupno 553 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost